Hakkımızda


 

 

Uzun yıllar kamu ve özel sektörde çalıştıktan sonra emekli olduk. Emeklilik hayatımıza anlam katacak bir yaşam tarzı arayışı sürecinden sonra, doğa ile iç içe bir yaşam kurma kararı verdik. Bu karar bizi Büyük Menderes Ovası ve onu çeveleyen Menteşe Dağları ve Aydın Dağları  arasındaki AYDIN İline getirdi.

Yeni yaşam tarzımıza Batı Menteşe Dağlarının Menderes Ovasına bakan yamaçlarında aldımız, küçük bir zeytinlik arazisi ile başladık. Bu zeytinliklerden elde ettiğimiz zeytin ve ondan ürettiğimiz saf zeytinyağının, marketlerde satılan zeytinyağından çok daha güzel olduğunun farkına vardığımızda, bu uğraşı alanı bizim için artık bir tutkuya dönüşmüştü. Tüketeceğimizden fazla ürettmiş olduğumuz yağları verdiğimiz arkadaş ve akrabalarımızdan aldığımız çok güzel geri dönüşler de bizi bu işi büyütme yolunda ayrıca teşvik etti.

Artık Vakıflardan uzun dönem için kiraladığımız 3500  ağaçlık araziyi amatör ruhla işliyor, profosyonel bir kazanç elde ediyoruz. Zeytinliklerimizde %100 organik olarak yetiştirdiğimiz Memecik türü zeytinlerimizi "soğuk sıkım" tekniği ile işliyor ve elde ettiğimiz  Organik Sızma Zeytinyağını, 2015 yılından itibaren MinOliva naturel markası ile, sadece kaliteli ve katkısız Organik Zeytinyağı kullanmak isteyen çok şubeli restoran zincirlerine satıyoruz. Dostlarımızdan gelen yoğun talep üzerine bu yıldan itibaren, ürünlerimizi son tüketiciye de ulaştırabilmek için www.minoliva.com.tr  adresli internet sitemizi hizmetinize açtık.

MinOliva Şehirde Yaşam Programında

.

.

 

TAKİPTE KALIN

MinOliva © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır